header

Vítejte na blogu o Královéhradeckém fotbalu!

Vyber soutěž

Výsledky a tabulka
Los soutěže
Statistiky soutěže
Křížová tabulka
Vývoj pořadí týmu
Rozhodčí
Poslední výsledky
Statistiky sezony
Statistika pořadí
Výsledky kola
Tabulky doma, venku

Tipovací soutěž

Podpora webu

Jsou pro Vás tyto stránky užitečné? Podpořte jejich vývoj a provoz vložením jakékoliv částky na PayPal účet. DĚKUJEME!

Oficiální zprávy KFS

Úřední deska
Poslední výsledky
Nic se nehraje

Krajský přebor 18/19
Rozpis utkání pro Krajský přebor 18/19

Kolo Datum Čas Domácí   HostéVýsl. Koment.
1 11.08.2018  10:15 Slavia HK : L. Bělohrad1 : 1 Bez komentářů
1 11.08.2018  17:00 Třebeš : Jičín3 : 1 Bez komentářů
1 11.08.2018  17:00 Sobotka : Dobruška1 : 1 Bez komentářů
1 11.08.2018  17:00 Libčany : Rychnov n. Kn.5 : 0 Bez komentářů
1 11.08.2018  17:00 Vysoká n.L. : Červený Kostelec3 : 3 Bez komentářů
1 11.08.2018  17:00 FK Kostelec n.O. : Jaroměř5 : 1 Bez komentářů
1 12.08.2018  17:00 Vrchlabí : Chlumec n.C.3 : 2 Bez komentářů
1 12.08.2018  17:00 Nový Bydžov : Hořice1 : 0 Bez komentářů
2 17.08.2018  17:30 Dobruška : Vysoká n.L.4 : 1 Bez komentářů
2 17.08.2018  17:30 Hořice : Vrchlabí0 : 2 Bez komentářů
2 18.08.2018  10:15 Slavia HK : Rychnov n. Kn.3 : 1 Bez komentářů
2 18.08.2018  17:00 Chlumec n.C. : FK Kostelec n.O.1 : 6 Bez komentářů
2 18.08.2018  17:00 Jičín : L. Bělohrad0 : 0 Bez komentářů
2 19.08.2018  17:00 Jaroměř : Libčany0 : 3 Bez komentářů
2 19.08.2018  17:00 Červený Kostelec : Nový Bydžov2 : 2 Bez komentářů
2 19.08.2018  17:00 Třebeš : Sobotka4 : 2 Bez komentářů
3 25.08.2018  17:00 FK Kostelec n.O. : Hořice0 : 1 Bez komentářů
3 25.08.2018  17:00 Vysoká n.L. : Třebeš4 : 1 Bez komentářů
3 25.08.2018  17:00 Sobotka : Jičín2 : 0 Bez komentářů
3 25.08.2018  17:00 Libčany : Chlumec n.C.3 : 1 Bez komentářů
3 26.08.2018  17:00 Nový Bydžov : Dobruška2 : 1 Bez komentářů
3 26.08.2018  17:00 Slavia HK : Jaroměř0 : 2 Bez komentářů
3 26.08.2018  17:00 Vrchlabí : Červený Kostelec1 : 0 Bez komentářů
3 26.08.2018  17:00 L. Bělohrad : Rychnov n. Kn.4 : 2 Bez komentářů
4 01.09.2018  14:15 Jičín : Rychnov n. Kn.2 : 1 Bez komentářů
4 01.09.2018  17:00 Sobotka : Vysoká n.L.1 : 4 Bez komentářů
4 01.09.2018  17:00 Chlumec n.C. : Slavia HK3 : 2 Bez komentářů
4 02.09.2018  17:00 Červený Kostelec : FK Kostelec n.O.2 : 1 Bez komentářů
4 02.09.2018  17:00 Hořice : Libčany1 : 2 Bez komentářů
4 02.09.2018  17:00 Dobruška : Vrchlabí1 : 2 Bez komentářů
4 02.09.2018  17:00 Třebeš : Nový Bydžov2 : 0 Bez komentářů
4 02.09.2018  17:00 Jaroměř : L. Bělohrad4 : 1 Bez komentářů
5 08.09.2018  10:15 Slavia HK : Hořice2 : 1 Bez komentářů
5 08.09.2018  17:00 Libčany : Červený Kostelec4 : 0 Bez komentářů
5 08.09.2018  17:00 FK Kostelec n.O. : Dobruška4 : 0 Bez komentářů
5 08.09.2018  17:00 Vysoká n.L. : Jičín1 : 1 Bez komentářů
5 09.09.2018  17:00 L. Bělohrad : Chlumec n.C.1 : 1 Bez komentářů
5 09.09.2018  17:00 Vrchlabí : Třebeš0 : 3 Bez komentářů
5 09.09.2018  17:00 Nový Bydžov : Sobotka4 : 1 Bez komentářů
5 09.09.2018  17:00 Jaroměř : Rychnov n. Kn.2 : 1 Bez komentářů
6 15.09.2018  14:15 Jičín : Jaroměř2 : 0 Bez komentářů
6 15.09.2018  17:00 Třebeš : FK Kostelec n.O.1 : 1 Bez komentářů
6 15.09.2018  17:00 Chlumec n.C. : Rychnov n. Kn.5 : 2 Bez komentářů
6 15.09.2018  17:00 Vysoká n.L. : Nový Bydžov3 : 3 Bez komentářů
6 15.09.2018  17:00 Sobotka : Vrchlabí2 : 2 Bez komentářů
6 16.09.2018  17:00 Červený Kostelec : Slavia HK5 : 1 Bez komentářů
6 16.09.2018  17:00 Dobruška : Libčany0 : 2 Bez komentářů
6 16.09.2018  17:00 Hořice : L. Bělohrad0 : 2 Bez komentářů
7 22.09.2018  10:15 Slavia HK : Dobruška0 : 4 1 Komentář
7 22.09.2018  16:30 Libčany : Třebeš2 : 0 Bez komentářů
7 22.09.2018  16:30 FK Kostelec n.O. : Sobotka5 : 0 Bez komentářů
7 23.09.2018  16:30 Nový Bydžov : Jičín3 : 2 Bez komentářů
7 23.09.2018  16:30 Vrchlabí : Vysoká n.L.2 : 3 Bez komentářů
7 23.09.2018  16:30 L. Bělohrad : Červený Kostelec0 : 1 Bez komentářů
7 23.09.2018  16:30 Rychnov n. Kn. : Hořice0 : 0 Bez komentářů
7 23.09.2018  16:30 Jaroměř : Chlumec n.C.2 : 4 1 Komentář
8 29.09.2018  13:45 Jičín : Chlumec n.C.4 : 0 Bez komentářů
8 29.09.2018  16:30 Sobotka : Libčany0 : 2 Bez komentářů
8 29.09.2018  16:30 Vysoká n.L. : FK Kostelec n.O.2 : 2 Bez komentářů
8 30.09.2018  16:30 Třebeš : Slavia HK1 : 1 Bez komentářů
8 30.09.2018  16:30 Dobruška : L. Bělohrad2 : 1 Bez komentářů
8 30.09.2018  16:30 Červený Kostelec : Rychnov n. Kn.0 : 1 Bez komentářů
8 30.09.2018  16:30 Hořice : Jaroměř4 : 2 Bez komentářů
8 30.09.2018  16:30 Nový Bydžov : Vrchlabí1 : 1 Bez komentářů
9 06.10.2018  10:15 Slavia HK : Sobotka1 : 3 Bez komentářů
9 06.10.2018  16:00 Libčany : Vysoká n.L.3 : 0 Bez komentářů
9 06.10.2018  16:00 FK Kostelec n.O. : Nový Bydžov0 : 3 Bez komentářů
9 06.10.2018  16:00 Chlumec n.C. : Hořice0 : 3 Bez komentářů
9 07.10.2018  16:00 L. Bělohrad : Třebeš1 : 2 Bez komentářů
9 07.10.2018  16:00 Rychnov n. Kn. : Dobruška0 : 1 Bez komentářů
9 07.10.2018  16:00 Jaroměř : Červený Kostelec0 : 2 Bez komentářů
9 07.10.2018  16:00 Vrchlabí : Jičín2 : 1 Bez komentářů
10 13.10.2018  12:45 Jičín : Hořice1 : 1 Bez komentářů
10 13.10.2018  15:30 Sobotka : L. Bělohrad4 : 2 Bez komentářů
10 13.10.2018  15:30 Třebeš : Rychnov n. Kn.4 : 2 Bez komentářů
10 13.10.2018  15:30 Vysoká n.L. : Slavia HK3 : 0 Bez komentářů
10 14.10.2018  15:30 Nový Bydžov : Libčany0 : 1 Bez komentářů
10 14.10.2018  15:30 Dobruška : Jaroměř1 : 2 Bez komentářů
10 14.10.2018  15:30 Červený Kostelec : Chlumec n.C.3 : 0 Bez komentářů
10 14.10.2018  15:30 Vrchlabí : FK Kostelec n.O.3 : 2 Bez komentářů
11 20.10.2018  10:15 Slavia HK : Nový Bydžov2 : 1 Bez komentářů
11 20.10.2018  15:30 Chlumec n.C. : Dobruška1 : 1 Bez komentářů
11 20.10.2018  15:30 Libčany : Vrchlabí1 : 1 Bez komentářů
11 20.10.2018  15:30 FK Kostelec n.O. : Jičín2 : 0 Bez komentářů
11 21.10.2018  15:30 L. Bělohrad : Vysoká n.L.2 : 3 Bez komentářů
11 21.10.2018  15:30 Rychnov n. Kn. : Sobotka2 : 1 Bez komentářů
11 21.10.2018  15:30 Jaroměř : Třebeš3 : 1 Bez komentářů
11 21.10.2018  15:30 Hořice : Červený Kostelec3 : 1 Bez komentářů
12 27.10.2018  11:45 Jičín : Červený Kostelec2 : 1 Bez komentářů
12 27.10.2018  14:30 FK Kostelec n.O. : Libčany1 : 0 Bez komentářů
12 27.10.2018  14:30 Sobotka : Jaroměř2 : 0 Bez komentářů
12 27.10.2018  14:30 Vysoká n.L. : Rychnov n. Kn.3 : 1 Bez komentářů
12 28.10.2018  14:30 Dobruška : Hořice3 : 3 Bez komentářů
12 28.10.2018  14:30 Vrchlabí : Slavia HK1 : 2 Bez komentářů
12 28.10.2018  14:30 Třebeš : Chlumec n.C.4 : 0 Bez komentářů
12 28.10.2018  14:30 Nový Bydžov : L. Bělohrad1 : 1 Bez komentářů
13 03.11.2018  10:15 Slavia HK : FK Kostelec n.O.1 : 1 Bez komentářů
13 03.11.2018  14:00 Libčany : Jičín2 : 0 Bez komentářů
13 03.11.2018  14:00 Chlumec n.C. : Sobotka2 : 1 Bez komentářů
13 04.11.2018  14:00 Červený Kostelec : Dobruška2 : 1 Bez komentářů
13 04.11.2018  14:00 Hořice : Třebeš3 : 1 Bez komentářů
13 04.11.2018  14:00 L. Bělohrad : Vrchlabí1 : 2 Bez komentářů
13 04.11.2018  14:00 Rychnov n. Kn. : Nový Bydžov3 : 4 Bez komentářů
13 04.11.2018  14:00 Jaroměř : Vysoká n.L.1 : 2 Bez komentářů
14 10.11.2018  11:15 Jičín : Dobruška3 : 2 Bez komentářů
14 10.11.2018  14:00 Libčany : Slavia HK2 : 0 Bez komentářů
14 10.11.2018  14:00 FK Kostelec n.O. : L. Bělohrad3 : 0 Bez komentářů
14 10.11.2018  14:00 Sobotka : Hořice0 : 0 Bez komentářů
14 10.11.2018  14:00 Vysoká n.L. : Chlumec n.C.5 : 0 Bez komentářů
14 11.11.2018  14:00 Třebeš : Červený Kostelec2 : 3 Bez komentářů
14 11.11.2018  14:00 Vrchlabí : Rychnov n. Kn.5 : 2 Bez komentářů
14 11.11.2018  14:00 Nový Bydžov : Jaroměř4 : 1 Bez komentářů
15 17.11.2018  10:15 Slavia HK : Jičín0 : 1 Bez komentářů
15 17.11.2018  13:30 Dobruška : Třebeš0 : 5 Bez komentářů
15 17.11.2018  13:30 L. Bělohrad : Libčany0 : 1 Bez komentářů
15 17.11.2018  13:30 Červený Kostelec : Sobotka2 : 1 Bez komentářů
15 17.11.2018  13:30 Hořice : Vysoká n.L.0 : 2 Bez komentářů
15 17.11.2018  13:30 Nový Bydžov : Chlumec n.C.4 : 0 Bez komentářů
15 18.11.2018  13:30 Rychnov n. Kn. : FK Kostelec n.O.1 : 1 Bez komentářů
15 18.11.2018  13:30 Jaroměř : Vrchlabí2 : 0 Bez komentářů
16 16.03.2019  15:00 Vysoká n.L. : Dobruška2 : 4 Bez komentářů
16 16.03.2019  15:00 Sobotka : Třebeš3 : 1 Bez komentářů
16 16.03.2019  18:00 FK Kostelec n.O. : Chlumec n.C.1 : 6 Bez komentářů
16 17.03.2019  15:00 Rychnov n. Kn. : Slavia HK1 : 3 Bez komentářů
16 17.03.2019  15:00 Nový Bydžov : Červený Kostelec4 : 0 Bez komentářů
16 17.03.2019  15:00 L. Bělohrad : JičínODLOŽENO Bez komentářů
16 17.03.2019  15:00 Vrchlabí : Hořice1 : 0 Bez komentářů
17 23.03.2019  12:00 Třebeš : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
17 23.03.2019  15:00 Jičín : Sobotka :  Bez komentářů
17 23.03.2019  15:00 Chlumec n.C. : Libčany :  Bez komentářů
17 24.03.2019  15:00 Dobruška : Nový Bydžov :  Bez komentářů
17 24.03.2019  15:00 Hořice : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
17 24.03.2019  15:00 Jaroměř : Slavia HK :  Bez komentářů
17 24.03.2019  15:00 Červený Kostelec : Vrchlabí :  Bez komentářů
17 24.03.2019  15:00 Rychnov n. Kn. : L. Bělohrad :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 Vysoká n.L. : Sobotka :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 FK Kostelec n.O. : Červený Kostelec :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 Libčany : Hořice :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 Rychnov n. Kn. : Jičín :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 Vrchlabí : Dobruška :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 Slavia HK : Chlumec n.C. :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 Nový Bydžov : Třebeš :  Bez komentářů
18 30.03.2019  16:30 L. Bělohrad : Jaroměř :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Chlumec n.C. : L. Bělohrad :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Třebeš : Vrchlabí :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Sobotka : Nový Bydžov :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Červený Kostelec : Libčany :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Dobruška : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Rychnov n. Kn. : Jaroměř :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Jičín : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
19 06.04.2019  16:30 Hořice : Slavia HK :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 Slavia HK : Červený Kostelec :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 FK Kostelec n.O. : Třebeš :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 Rychnov n. Kn. : Chlumec n.C. :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 Nový Bydžov : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 Libčany : Dobruška :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 L. Bělohrad : Hořice :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 Jaroměř : Jičín :  Bez komentářů
20 13.04.2019  17:00 Vrchlabí : Sobotka :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Dobruška : Slavia HK :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Třebeš : Libčany :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Sobotka : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Jičín : Nový Bydžov :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Vysoká n.L. : Vrchlabí :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Červený Kostelec : L. Bělohrad :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Hořice : Rychnov n. Kn. :  Bez komentářů
21 20.04.2019  17:00 Chlumec n.C. : Jaroměř :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 Slavia HK : Třebeš :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 L. Bělohrad : Dobruška :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 Libčany : Sobotka :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 Rychnov n. Kn. : Červený Kostelec :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 FK Kostelec n.O. : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 Jaroměř : Hořice :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 Chlumec n.C. : Jičín :  Bez komentářů
22 27.04.2019  17:00 Vrchlabí : Nový Bydžov :  Bez komentářů
16 01.05.2019  17:00 Libčany : Jaroměř :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Třebeš : L. Bělohrad :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Dobruška : Rychnov n. Kn. :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Sobotka : Slavia HK :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Vysoká n.L. : Libčany :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Červený Kostelec : Jaroměř :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Nový Bydžov : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Hořice : Chlumec n.C. :  Bez komentářů
23 04.05.2019  17:00 Jičín : Vrchlabí :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 Chlumec n.C. : Vrchlabí :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 Jičín : Třebeš :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 L. Bělohrad : Slavia HK :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 Dobruška : Sobotka :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 Rychnov n. Kn. : Libčany :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 Červený Kostelec : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 Jaroměř : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
24 08.05.2019  17:00 Hořice : Nový Bydžov :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 Libčany : Nový Bydžov :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 L. Bělohrad : Sobotka :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 Rychnov n. Kn. : Třebeš :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 Slavia HK : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 Jaroměř : Dobruška :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 Chlumec n.C. : Červený Kostelec :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 FK Kostelec n.O. : Vrchlabí :  Bez komentářů
25 11.05.2019  17:00 Hořice : Jičín :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Vysoká n.L. : L. Bělohrad :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Sobotka : Rychnov n. Kn. :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Třebeš : Jaroměř :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Nový Bydžov : Slavia HK :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Dobruška : Chlumec n.C. :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Vrchlabí : Libčany :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Červený Kostelec : Hořice :  Bez komentářů
26 18.05.2019  17:00 Jičín : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 Červený Kostelec : Jičín :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 Libčany : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 Hořice : Dobruška :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 Slavia HK : Vrchlabí :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 Chlumec n.C. : Třebeš :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 L. Bělohrad : Nový Bydžov :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 Jaroměř : Sobotka :  Bez komentářů
27 25.05.2019  17:00 Rychnov n. Kn. : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 Jičín : Libčany :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 Dobruška : Červený Kostelec :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 FK Kostelec n.O. : Slavia HK :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 Třebeš : Hořice :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 Vrchlabí : L. Bělohrad :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 Sobotka : Chlumec n.C. :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 Nový Bydžov : Rychnov n. Kn. :  Bez komentářů
28 01.06.2019  17:00 Vysoká n.L. : Jaroměř :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 Dobruška : Jičín :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 Slavia HK : Libčany :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 Červený Kostelec : Třebeš :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 L. Bělohrad : FK Kostelec n.O. :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 Hořice : Sobotka :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 Rychnov n. Kn. : Vrchlabí :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 Chlumec n.C. : Vysoká n.L. :  Bez komentářů
29 08.06.2019  17:00 Jaroměř : Nový Bydžov :  Bez komentářů
30 15.06.2019  17:00 Jičín : Slavia HK :  Bez komentářů
30 15.06.2019  17:00 Třebeš : Dobruška